30 листопада 2017 року Сумський державний університет відвідала делегація міжнародної аудиторської компанії Грант Торнтон Україна. Приймала гостів і організовувала зустріч кафедра Фінансів і кредиту ННІ ФЕМ ім. О.Ф. Балацького. Місцем проведення події було обрано конгрес-центр СумДУ.
На початку зустрічі представники топ менеджменту компанії провели для присутніх семінар на тему «Перспективи аудиту та фінансового консалтингу в Україні в контексті фінансової глобалізації».
Особливу зацікавленість присутніх викликала презентація можливостей, які надає слухачам акредитованих АССА бакалаврської та магістерської програм «Фінансовий менеджмент у сфері бізнесу» кафедри фінансів і кредиту ННІ ФЕМ ім. О.Ф. БалацькогоСумДУ співпраця із реальними роботодавцями. Всі присутні мали можливість ознайомитися із історією успіху кар’єрного зростання кожного із тих щасливчиків, кого було відібрано у минулому році. Як наголосила директор з персоналу Грант Торнтон Україна Ірина Туровська, наші колишні студенти всі без виключення пройшли декілька етапів проміжного атестування і тепер із гордістю можуть називати себе справжніми аудиторами.
Це вже стало доброю традицією, що всі присутні студенти отримали можливість пройти тестування з дисциплін управлінський облік (англійською мовою), бухгалтерський облік та англійська мова та співбесіду із директором з персоналу компанії.
Найбільш успішні студенти матимуть змогу пройти оплачуване стажування в компанії Грант Торнтон Україна та по його закінченні отримають шанс на працевлаштування за фахом у престижній аудиторській компанії.
З нетерпінням чекаємо на результати.

 

 

 

 

chudesaСтудентка групи М-42ан Єлизавета Чудеса у 2017/2018 навчальному році отримуватиме академічну стипендію Верховної Ради України у відповідності до Наказу №1422 від 25.10.17 Міністерства освіти і науки України згідно з Положенням про порядок призначення іменних стипендій Верховної Ради України студентам вищих навчальних закладів, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 15 жовтня 2010 року № 958.
Академічна стипендія Верховної Ради України призначається студентам-відмінникам державних вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації денної форми навчання, які виявили особливі успіхи в навчанні та науковій роботі.
Інститут фінансів, економіки та менеджменті імені Олега Балацького вітає Єлизавету з призначенням стипендії та бажає подальших перемог на навчальній та науковій нивах.

Студенти освітніх програм «Економіка і бізнес», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» та «Бізнес-адміністрування» взяли участь у бізнес-зустрічі з Олегом Нестеровим, власником компанії MindK.com, яка розробляє складні веб та мобільні додатки.
Олег розповів студентам історію про свій шлях від фрілансера до директора, про перспективи ринку ІТ на 2-3 роки і яке місце в ньому займають випускники економічних спеціальностей. Захід відбувся в рамках підготовки до зимової Бізнес-школи СумДУ «Youth&Business»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Із нагоди Міжнародного дня студента 16 листопада в СумДУ провели церемонію нагородження «Кращий студент СумДУ». Напередодні в кожному інституті (факультеті) було створено комісію, яка вибрала кращого студента інституту (факультету) в номінаціях «Навчальна діяльність», «Наукова робота», «Культура та мистецька діяльність». За рішенням інститутської комісії, кращими студентами ФЕМ у 2017 році стали:
«Навчальна діяльність» - Опенько Кароліна, група Ф.м-71ан; 
«Наукова робота» - Нeхopoшкoва Юлiя, група МК.м-71;
«Культурно-мистецька діяльність» - Чyдecа Єлизaвeта, група М-42ан.
Крім того, за рішенням комісії студентського директорату, кращим громадським діячем було визнано Валерія П’ятаченко (група Е.м-71). 
Повертаючись до урочистостей 16 листопада, перемогу у номінації «Навчальна діяльність» конкурсу «Кращий студент СумДУ 2017» святкувала цього дня Кароліна Опенько, від профспілкової організації студентів СумДУ відзначена Світлана Козик (група УП.м-61). А кращим студентом Сумського державного університету стала Єлизавета Чудеса. 
Окремо були відзначені Юлія Нехорошкова, яка отримала грамоту Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, та Валерій П’ятаченко, який отримав грамоту відділу у справах молоді та спорту Сумської міської ради.
Директорат інституту ФЕМ імені Олега Балацького щиро вітає переможців, номінантів та всіх студентів з Міжнародним днем студента і бажає подальших успіхів в спортивній, творчій, навчальній, науковій та громадській діяльності.
 
 

IMG 75111Наприкінці листопаду для студентів спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини» ННІ ФЕМ ім. Балацького організовано екскурсійний візит до Сумської торгово-промислової палати.
В рамках екскурсії студентам було продемонстровано виставкові площі ТПП, зали для проведення різного роду бізнес зустрічей, ознайомлено з основними видами діяльності та послугами, які надає ТПП для бізнесу.
Студенти цікавилися порядком здійснення експортних операцій, пошуком іноземних партнерів, сертифікацією продукції, конкурентоспроможністю українського виробника тощо.
Зацікавленість студентів такого роду заходом, свідчить про необхідність проведення подібних екскурсійних візитів.IMG 74871

З 7 по 11 листопада 2017 року зав. кафедрою, директор Інституту економіки розвитку МОН та НАН України, д.е.н., проф. Л.Г. Мельник взяв участь у Всесвітньому науковому форумі (World Science Forum), який проходив в околицях Аммана (Йорданія) на березі Мертвого моря під патронажем Короля і Королеви країни. У Форумі взяло участь понад 1000 осіб, що представляли понад 150 наукових організацій з усіх континентів Землі.
На Форумі обговорювалися актуальні виклики, що стоять сьогодні перед вченими світу, і нові реалії життя: розвиток цифрової цивілізації; відповідальність науки в запобіганні загрозам 3-й і 4-й промислових революцій; інструментарій науки і мистецтва у формуванні нових методів навчання; роль науки у досягненні цілей сестейнового розвитку; напрямки і проблеми формування штучного інтелекту; подолання «розриву» між поколіннями в ході трансформацій соціально-економічних систем та ін.
Професор з Сум взяв участь в дискусіях на кількох круглих столах наукових секцій Форуму.
За підсумками Форуму за участю Королівського наукового товариства Йорданії, Організації Об'єднаних Націй з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО), Міжнародної ради з науки і Угорської академії наук була прийнята Декларація «Наука заради миру». Основні положення Декларації підтверджують необхідність міжнародного співробітництва та провідну роль науки в цілях забезпечення сестейнового розвитку.
По завершенні роботи Форуму його оргкомітет організував поїздку в природно-культурний заповідник Пѐтра.

 

KalchenkoСтудент навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту імені Олега Балацького Світлана Кальченко (група ПЕ.м-61) у І семестрі 2017/2018 навчального року отримуватиме академічну стипендію Президента України у відповідності до наказу №1423 від 25.10.2017 р. Міністерства освіти і науки України згідно з Положенням про порядок призначення академічних стипендій Президента України студентам вищих навчальних закладів та аспірантам, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 1994 року № 744.
Академічна стипендія Президента України призначається студентам-відмінникам вищих навчальних закладів України та аспірантам, які найбільш відзначилися в навчальній та науковій роботі.
Інститут фінансів, економіки та менеджменті імені Олега Балацького вітає Світлану з призначенням стипендії та бажає подальших перемог на науковій ниві.

IMG 15Кожного року все масштабніших обертів набирає міжнародна академічна мобільність студентів та викладачів ННІ ФЕМ.
Новий 2017/2018 навчальний рік розпочався по-новому для студентки другого курсу магістратури кафедри фінансів і кредиту Карини Карабець. Так протягом осіннього семестру вона навчається в Університеті Аристотеля в Салоніках (м. Салоніки, Греція) у рамках програми Еразмус+КА1. Окрім, поглиблення фахових знань, студентка також проходить курси грецької мови.
Цього року до Університету Аристотеля в Салоніках після конкурсного відбору вирушило 83 студенти з 18 країн світу. Розмір стипендії складає 800 євро/міс.
Студентські роки апріорі – найдинамічніший період життя, а можливості академічної мобільності  роблять його незабутнім!

 

 

 

КОНТАКТИ

EMAIL

ТЕЛЕФОНИ

Шаблоны Joomla Joomla