There is no translation available.

9-го листопада, в четвер, о 15-00 відбудеться воркшоп «Резюме, мотиваційний лист: секрети успіху» в Конгрес-Центрі СумДУ. Проводить Аарон Кеннет, переможець програми Fulbright (вчитель англійської), який працює за програмою у Сумському державному університеті, і який розкаже про різні професійні прийоми та навички корисні для тих, хто шукає роботу у світі, що розмовляє англійською. Аарон поділиться своїм досвідом, певними секретами, прийомами, розкаже про стратегії , що допоможуть потрапити до престижних вузів чи цікаві програми на навчання закордоном, відповість на нагальні питання слухачів. Мова спілкування – англійська, але спікер розуміє / розмовляє російською.
Вхід - вільний.

Чекаємо на вас!

There is no translation available.

75d01cbb 2d64 491e 8cdc d8636e3948ffШановні абітурієнти!

Пропонуємо Вам ознайомитися з переліком сертифікатів ЗНО, які необхідні для вступу на навчання до ННІ ФЕМ ім. Олега Балацького.

7bdfa8ac fcf0 4861 ac15 307a3d116cbb

Уважаемые коллеги!

До 25 ноября 2017 г. собираются материалы в монографию с проектным названием "Управление инновационной составляющей экономической безопасности " (язык - английский).

Участие в монографии бесплатное.

03 июля 2017 г. на заседании специализированного ученого совета Д 55.051.01 состоится защита кандидатской диссертации Смоленникова Дениса Олеговича на тему «Организационно-экономическое обеспечение социально-экологической ответственности предприятий теплоэнергетики» (специальность 08.00.06 – экономика природопользования и охраны окружающей среды).
Научный руководитель: профессор кафедры управления Сумского государственного университета, к.э.н., проф. Жулавский Аркадий Юрьевич.
Защита состоится в ауд. М-412 в 13:00 часов.