8

8 декабря 2017 г. на заседании специализированного ученого совета Д 55.051.01 состоится защита кандидатской диссертации Юрченко Оксаны Викторовны на тему «Формирование организационно-экономического механизма обеспечения экологической безопасности дорожного хозяйства» (специальность 08.00.06 – экономика природопользования и охраны окружающей среды).
Научный руководитель: доцент кафедры финансов Сумского национального аграрного университета, к.э.н., доц. Несветов Александр Александрович.
Защита состоится в ауд. М-412 в 16:00 часов.

There is no translation available.

Шановні студенти та колеги!
Ви маєте можливість 29.11.2017 о 11:25 відвідати зустріч-семінар на тему “Китай: шість секретів національного збагачення” від Ксінг Чен що відбудеться в ауд. Н110
Ксінг Чен - незалежний консультант з інвестиційно-банківської діяльності, який має досвід роботи на Уолл-Стріт в Нью-Йорку у сфері надання повного спектру послуг по роботі з інвестиційними паперами. Наразі є власником бізнесу у Ванкувері, Канада.
Під час зустрічі будуть розкриті наступні питання: експорт, державні активи, роль нерухомості, фондовий ринок, електронна комерція,ВВП, валютні та іноземні інвестиції.

There is no translation available.

9-го листопада, в четвер, о 15-00 відбудеться воркшоп «Резюме, мотиваційний лист: секрети успіху» в Конгрес-Центрі СумДУ. Проводить Аарон Кеннет, переможець програми Fulbright (вчитель англійської), який працює за програмою у Сумському державному університеті, і який розкаже про різні професійні прийоми та навички корисні для тих, хто шукає роботу у світі, що розмовляє англійською. Аарон поділиться своїм досвідом, певними секретами, прийомами, розкаже про стратегії , що допоможуть потрапити до престижних вузів чи цікаві програми на навчання закордоном, відповість на нагальні питання слухачів. Мова спілкування – англійська, але спікер розуміє / розмовляє російською.
Вхід - вільний.

Чекаємо на вас!

There is no translation available.

75d01cbb 2d64 491e 8cdc d8636e3948ffШановні абітурієнти!

Пропонуємо Вам ознайомитися з переліком сертифікатів ЗНО, які необхідні для вступу на навчання до ННІ ФЕМ ім. Олега Балацького.

8 декабря 2017 г. на заседании специализированного ученого совета Д 55.051.01 состоится защита кандидатской диссертации Шашкова Сергея Валериевича на тему «Эколого-экономическая оценка объектов малой гидроэнергетики» (специальность 08.00.06 – экономика природопользования и охраны окружающей среды).
Научный руководитель: доцент кафедры управления Сумского государственного университета, к.э.н., доц. Дегтяренко Александр Григорьевич.
Защита состоится в ауд. М-412 в 13:00 часов.

There is no translation available.

У період з з 24-го листопада по 7-го грудня проходить голосування за громадські проекти.

Наші викладачі сумісно із громадськими організаціями розробили проект, щоб змінити сприйняття міста Суми на місто цікавих подій та талановитих людей.

В Сумах може відбутися масштабний фестиваль з інноваційного розвитку, і для цього просимо вас проголосувати за цей проект.

На сторінці (https://pb.smr.gov.ua/projects/26) ви знайдете опис проекту, на тій же сторінці необхідно зареєструватися, аби проголосувати.
Найзручніший спосіб реєстрації – через IdBank у банках (наприклад, Приват, Ощадбанк і інші).

Дякуємо від команди ННІФЕМ

7bdfa8ac fcf0 4861 ac15 307a3d116cbb

Уважаемые коллеги!

До 25 ноября 2017 г. собираются материалы в монографию с проектным названием "Управление инновационной составляющей экономической безопасности " (язык - английский).

Участие в монографии бесплатное.

03 июля 2017 г. на заседании специализированного ученого совета Д 55.051.01 состоится защита кандидатской диссертации Смоленникова Дениса Олеговича на тему «Организационно-экономическое обеспечение социально-экологической ответственности предприятий теплоэнергетики» (специальность 08.00.06 – экономика природопользования и охраны окружающей среды).
Научный руководитель: профессор кафедры управления Сумского государственного университета, к.э.н., проф. Жулавский Аркадий Юрьевич.
Защита состоится в ауд. М-412 в 13:00 часов.