Мета конкурсу — підтримка молодіжних ініціатив в напрямку комерціалізації наукових ідей та результатів дослідження студентів, аспірантів і молодих вчених, зміцнення зв’язків науковців з представниками бізнесу, місцевої влади та інвесторами, пошук та відбір найбільш комерційно привабливих бізнес-ідей.

Учасники
Взяти участь в конкурсі можуть всі студенти, аспіранти та молоді вчені Сумського державного університету. Власну наукову та бізнес-ідею можна також представити командою (до 3 осіб в команді).

Напрямки
До участі в конкурсі приймаються проекти, які спрямовані на розвиток малого та середнього бізнесу :
1. ІТ – технології в бізнесі
2. Енергоефективність та «зелені» технології (дві кращі роботи за даним напрямом будуть відібрані для презентації на навчальному семінарі в Тартуському університеті (Естонія) в листопаді 2015 року. Презентація проходитиме англійською мовою)
3. Інноваційні підходи в управлінні

Що я отримую?
Призери конкурсу отримають:
- можливість спільно з представниками бізнесу розробити детальний бізнес-план та отримати фінансування для втілення в життя власного проекту;
- шанс відвідати навчальний семінар в Тартуському університеті (Естонія) в рамках грантового проекту «Підвищення енергетичної безпеки шляхом швейцарсько-українсько-естонського інституційного партнерства», що фінансується Швейцарським національним науковим фондом;
- отримати поради та нагороди відпрофесорів університету.

Вимоги
До 15.09.2015 року учасникам необхідно заповнити відповідні документи та надіслати їх на електронну адресу конкурсу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Об’єм роботи не повинен перевищувати 10 сторінок формату А4. Для напряму «Енергоефективність та «зелені» технології» — 1-2 сторінки А4 (максимум 250 слів) англійською мовою.
Роботи приймаються: українською, російською та англійською мовами.

Етапи конкурсу
01.09.2015-15.09.2015 – реєстрацій учасників та подання заявок на участь
15.09.2015 – 14.10.2015 — підготовка презентація робіт;
15.10.2015 — презентація проектів, зустріч з представниками бізнес-кіл, нагородження фіналістів конкурсу
06.11-09.11.2015 — презентація наукових досліджень на навчальному семінарі в Тартуському університеті (Естонія)

Контакти
Соціальні мережі: https://vk.com/youridea2015