Щорічно на факультеті економіки та менеджменту визначаються кращі студенти в наступних номінаціях: «Навчання та наукова діяльність», «Культура та мистецька діяльність», «Кращий студент-спортсмен», «Робота в гуртожитках», «Кращий іноземний студент».
Крім того, студенти ФЕМ є іменними стипендіатами Президента України, Верховної Ради України, Кабінету міністрів України, Голови Сумської облдержадміністрації, володарями іменних стипендій М.С. Грушевського, О.Ф. Балацького тощо.
Переможці конкурсу «Кращий студент ФЕМ СумДУ» у 2014-2015 н.р.

altПрокопенко Марина, група МК-31, номінація «Навчання та наукова діяльність»
Основні досягнення:
- призер (І місце) Всеукраїнського конкурсу наукових робіт студентів ВНЗ "Світове господарство і міжнародні економічні відносини"
(м. Донецьк, 2014 р.);
- призер (I місце) Міжнародної науково-практичної конференції «Економічні проблеми сталого розвитку» за напрямом «Маркетинг» (м. Суми, 2014 рік);
- учасник IV Літньої школи ASECU Youth та IV Міжнародної наукової конференції ASECU Youth «Socio-Economic Regional Development in the Context of European Integration» (м. Жешув, Польща, 2014 р.);
- короткотермінове навчання в Техніко-гуманітарній академії за дисципліною «Міжнародний маркетинг» (м. Бєльско-Бяла, Польща, 2013, 2014 рр.);
- піврічне стажування в університеті проф. Асена Златарова (м. Бургас, Болгарія, 2014 р.);
- участь в Міжнародному форумі від Європейського молодіжного парламенту «Agora on Security Kyiv» (м. Київ, 2014 р.);
- обіймає посаду заступника студентського декана факультету економіки та менеджменту з наукової роботи.
altСкляр Ірина, група Е-21, номінація «Культура та мистецька діяльність»
Основні досягнення:
- призер (диплом ІІ ступеня) Міжнародного фестивалю творчості «Срібна хвиля» (м. Бердянськ, 2014 рік) у номінації «Естрадний вокал»;
- учасник  I Міжнародного конкурсу "Таврические встречи" (м. Сімферополь, 2013 рік);
- перемога в номінації «Естрадний вокал (соло)» в обласному конкурсі "Студентська весна" у 2013 році;
- перемога в районному конкурсі "Молоді голоси" у 2013 році.
altБутрим Віталій, група УДм-31, номінація «Кращий студент-спортсмен»
Основні досягнення:
- бронзова медаль у забігу на 100 метрів на Чемпіонаті України з легкої атлетики (м. Київ, 2014 р.);
- перемога у номінації «Кращий спортсмен з олімпійських видів спорту» в обласному громадському рейтингу «Спортивна особистість Сумщини» за підсумками 2013 року;
- II місце у бігу на 400 метрів; I місце у командній естафеті 4х200 метрів на ІV обласних спортивних іграх з легкої атлетики серед вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації (м. Суми, 2014 р.);
- участь у Чемпіонаті світу з легкої атлетики в м. Москва (2013), Чемпіонаті Європи з легкої атлетики в м. Цюріх (2014).
altБезсмертна Карина, група Е-21, номінація «Робота в гуртожитках»
Основні досягнення:
- голова студентської ради факультету економіки та менеджменту гуртожитку №2 студмістечка СумДУ з 01.09.2013 р.;
- староста секції №500 гуртожитку №2 студмістечка СумДУ з 2012 р.;
- входила до складу комісій з поселення до гуртожитків ФЕМ СумДУ у 2013 та 2014 рр;
- профорг академічної групи Е-21 з 2012 р та голова житлово-побутової комісії Профспілкової організації студентів СумДУ.
- перемога (I місце) у конкурсі «Міс студмістечко СумДУ-2013».
altУсанов Сарвар, група Ф-12р, номінація «Кращий іноземний студент»
Основні досягнення:
- перемога (І місце (за версією Б-2) та ІІ місце (за версією Б-1)) на Всеукраїнському чемпіонаті з військово-спортивних багатоборств (м. Харків) у 2014 році;
- ІІІ місце (за версією Б-3) у відкритому чемпіонаті Сумської області з військово-спортивного багатоборства, присвяченому пам’яті воїна-афганця, засновника клубу «Мужність» Віктора Максименка (м. Глухів) у 2014 році;
- перемога (I місце за версією В-1 і II місце за версією В-2) на Чемпіонаті України з військово-спортивного багатоборства, розділ "Бойове багатоборство" (м. Харків) у 2013 році.

Іменні стипендіати ФЕМ у 2014-2015 н.р.

altБездідько Лілія, група М-21, академічна стипендія імені О.Ф. Балацького
Коротка характеристика навчальної та наукової діяльності
Приймала участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за напрямом «Економіка підприємства та організація виробництва», на якій виборола диплом ІІ ступеня за конкурсну роботу «Мотивація персоналу підприємства на основі соціального пакету». Активно займається науковою діяльністю, бере активну участь у громадському житті вищого навчального закладу. Проявляє лідерські здібності, була членом активу студентського деканату факультету.
Допомагала в організації та проведенні зустрічі для першокурсників під гаслом «Let’s go to science!» У ході заходу знайомили присутніх з основами написання наукового тексту, особливостями підготовки тез доповідей наукової конференції.
altБіленко Валерія, група МК-21, академічна стипендія Президента України
Коротка характеристика навчальної та наукової діяльності
Біленко Валерія є переможницею кафедральних наукових студентських конференцій: на кафедрі економічної теорії (2013 рік – І місце), маркетингу та УІД (2013 рік – І місце, 2015 рік – ІІІ місце), фінансів і кредиту (2014 – ІІ місце), економіки та бізнес-адміністрування (2014 рік – ІІІ місце).
Валерія представляла Україну на міжнародному молодіжному економічному форумі для молодих лідерів у місті Новий Сонч (Польща, 2013), пройшла тренінговий курс за програмою «Youth in Action» (Грузія, 2014), була учасницею ІІI Всеукраїнської літньої школи «Мобілізація громад задля вирішення територіальних проблем», (с.Славське, 3-7 липня, 2014 р.), учасником міжнародного обміну «Польський Еразмус для України».
Серед основних досягнень Валерії:
- переможець Всеукраїнського студентського конкурсу наукових робіт з напрямку «Сталий розвиток за участі місцевих громад» (2014 р.).
- перемога у ІІІ етапі конкурсу наукових робіт з напряму «Гендерні дослідження (2014 та 2015 рік)»;
- перемога у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з регіональної економіки;
- перемога у ІІ етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика (2013 рік).
altІванова Тетяна, група МК.мс-41/1м, академічна стипендія Голови Сумської облдержадміністрації
Коротка характеристика навчальної та наукової діяльності
Іванова Тетяна є активною учасницею наукових конференцій. За результатами наукової роботи має різнопрофільні публікації, у тому числі і у фахових виданнях. У 2014 році у Міжнародній науково-практичній конференції «Економічні проблеми сталого розвитку» отримала перемогу одразу в двох номінаціях – «Комунікацій у маркетингу» та «Інтернет-маркетинг».
У березні 2014 року приймала участь у Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності «Маркетинг» та посіла I місце серед студентів усіх вищих навчальних закладів України.
Також Іванова Тетяна пройшла курс навчання в рамках «Семінару для маркетологів та продавців ринків B2B» (м. Київ), Всеукраїнському фестивалі реклами» Одеського національного економічного університету та «V Донецькому студентському фестивалі реклами».
altІскаков Андрій, група Е.мс-41/1м, академічна стипендія Голови Сумської облдержадміністрації
Коротка характеристика навчальної та наукової діяльності
Іскаков Андрій є неодноразовим учасником всеукраїнських олімпіад з різних начальних дисциплін. У квітні 2012 року він представляв Сумський державний університет на Всеукраїнській олімпіаді з дисципліни "Економічна теорія", де виборов диплом переможця 2-го ступеня. У квітні 2013 року брав участь у Всеукраїнських олімпіадах з дисциплін "Економіка підприємства" та "Економічна теорія", де на останній зайняв 4-те місце. В квітні 2014 року Іскаков Андрій виборов I місце на олімпіаді зі спеціальності «Економіка підприємства»
altКатериніна Марина, група Ф.м-41, академічна стипендія імені О.Ф. Балацького, стипендія «Завтра.UA»
Коротка характеристика навчальної та наукової діяльності
З першого курсу активно займається науковою діяльністю, щорічно бере участь у студентських наукових конференціях. Катериніна Марина є переможцем ІV Міжнародної молодіжної конференції «Экономика и управление: современное положение» (2012 р.), що проходив на базі Самарського державного університет; переможцем Міжнародної науково-практичної конференції «Економічні проблеми сталого розвитку» ім. проф. Балацького О.Ф (2014 р.); учасником Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Фінанси, грошовий обіг та кредит» та «Банківська справа»; учасником Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Страхування» у 2014 році.
За результатами наукової роботи Катериніна Марина Петрівна має публікації в таких фахових виданнях, як «Економічний аналіз» та «Економічний форум».
altПащенко Яна, група М-11, академічна стипендія Президента України, Кабінету міністрів України
Коротка характеристика навчальної та наукової діяльності
Пащенко Яна є призером студентських етапів Міжнародної науково-практичної конференцій «Економічні проблеми сталого розвитку»: I місце у секції «Економічна теорія» у 2012р., III місце у секції «Економіка підприємства» у 2013 р. та III місце у секції «Економіка підприємства» у 2014 р.
У 2013 р. була учасником 3-го Міжнародного конкурсу з корпоративної соціальної відповідальності «Розробка програми корпоративного волонтерства компанії Amway» і нагороджена дипломом у номінації «За системність і послідовність».
У грудні 2014 року Яна взяла участь в Міжнародній (дистанційній) олімпіаді по менеджменту (м. Казань, Росія) та виборола III місце.
За результатами наукової роботи Пащенко Яна має кілька публікацій.
altПронікова Жанна, група Е.мс-41/1м, академічна стипендія Президента України
Коротка характеристика навчальної та наукової діяльності
Пронікова Жанна є активним учасником міжнародних, всеукраїнських та локальних студентських конференцій, форумів, семінарів. У 2011 році брала участь у всеукраїнській студентській олімпіаді з регіональної економіки і посіла III місце. У 2012 році брала участь у міжнародному конкурсі студентських наукових робіт «Управління сучасним соціально-економічним розвитком систем», нагороджена дипломом III ступеня, у 2013 році прийняла участь у міжнародному конкурсі студентських наукових робіт «Управління людськими ресурсами», нагороджена дипломом II ступеня.
У своєму науковому доробку Жанна має 5 опублікованих статей та більше 30 тез, у тому числі на англійській та французькій мові. Наукові інтереси: мотивація до екологічно спрямованої діяльності; оцінка трудового потенціалу підприємства.

КОНТАКТИ

EMAIL

ТЕЛЕФОНИ

Шаблоны Joomla Joomla