До уваги вчених ННІ ФЕМ імені Олега Балацького!

Дослідницький грант від фонду Роберт Боша.
.
Deadline: 14 травня 2017
Взяти участь можуть вчені всіх країн
Час і місце нагородження: березень / квітень 2018, Німеччина.


Багато з природних ресурсів Землі виснажуються. Їх експлуатація створює все більший тиск на глобальні екосистеми. У міру погіршення стану навколишнього середовища все більш необхідним є міждисциплінарні підходи для вирішення цих глобальних проблем. З фондом Роберта Боша ми прагнемо внести свій внесок у поліпшення становища науки в галузі сталого розвитку в Німеччині.
.
Запрошуються науковці всіх національностей. Дослідницькі підходи можуть грунтуватися на гуманітарних, соціальних або природних науках. Дослідження повинно бути орієнтоване на країни, що розвиваються.
.
Документи для подачі заявки:
I. Перший тур:
1. Супровідний лист з поясненням вашої мотивації і зазначенням вашої відповідної кваліфікації;
2. Детальний і актуальне резюме, що відбиває ваші дослідження і досвід викладання, а також копії відповідних сертифікатів;
3. Список всіх публікацій і список з п'яти вибраних публікацій (майте на увазі, що ці публікації повинні бути п'ятьма, які кандидати вважають найбільш важливими серед їх наукової роботи. Посилання має бути зроблена тільки на роботу, яка була опублікована або де публікація прийнята, але ще не опубліковані. В останньому випадку документи повинні бути представлені у вигляді рукопису разом з підтвердженням прийняття видавцем.);
4. Коротка анотація макс. 15 рядків і загальне, макс. 6 сторінок ваших планів досліджень на п'ять років (прохання посилатися на критерії, згадані в формі заявки);
5. Документ, що відображає поточний стан вашого обговорення з можливим приймають установою в Німеччині або, якщо це вже можливо, рекомендаційний лист від приймаючої установи.
.
II. Другий тур
1. Докладний план досліджень на наступні п'ять років;
2. Бюджетний план на п'ять років. Максимальна сума гранту становить 1 000 000 євро і може бути запрошена терміном на п'ять років. Фонд може покрити до 90% всіх витрат. Приймаюча установа покриває не менше 10% всіх витрат.
3. Лист від приймаючої організації.
.
Робоча мова: англійська / німецька.
.
Попередній графік:
1. Березень 2017 року - оголошення про програму;
2. 14 травня 2017 року - крайній термін подачі заяв на перший тур;
3. До 07 липня 2017 року - стислий довідник претендентів;
4. 3 вересня 2017 року - крайній термін подачі заявок до другого туру;
5. 6 жовтня 2017 року - відбірковий семінар в Штутгарті;
Фінальні стадії:
1. Жовтень 2017 року - остаточне вирішення;
2. 1 квітня 2018 року - можлива рання дата для визначення переможців;
3. Березень / квітень 2018 року - церемонія нагородження державних грантів.
.
Аплікаційна форма.
Детальна інформація
.
З усіх питань, пов'язаних з участю в програмі, звертатися до заступника директора з міжнародної діяльності: Пімоненко Тетяни Володимирівни (e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Корпус М, аудиторія М 207).

КОНТАКТИ

EMAIL

ТЕЛЕФОНИ

Шаблоны Joomla Joomla