До уваги студентів ННІ ФЕМ імені Олега Балацького!
Конкурс есе для молодих економістів

.

Deadline: 2 червня 2017
Взяти участь можуть аспіранти та кандидати наук
Місце проведення: Флоренції, Італія.

.
Автор кращого есе отримає 5,000CHF (близько 4,600 €), а також найкраща робота буде представлена на щорічній зустрічі European Trade Study Group - найбільшій конференції, присвяченій міжнародній торгівлі. Церемонія нагородження відбудеться у Флоренції, Італія.
Автору-переможцю буде профінансована поїздка на конференцію.
.
Робота повинна висвітлювати питання торгової політики і міжнародного торгового співробітництва. Есе повинно бути не більше 15,000 слів.
.
Мова есе - англійська.
.
Роботи необхідно відправити на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
Конкурсантам необхідно відправити такий перелік документів:
• есе;
• CV автора (уточнити чим в даний час займається автор, в якому навчальному закладі отримав (отримає) ступінь кандидата наук, в якому році отримана (буде отримана) ступінь кандидата наук, дата народження автора).
.
Есе приймаються до 2 червня 2017.
16 червня будуть визначені фіналісти.
14 липня 2017 - буде визначено переможця конкурсу.
.
Детальна інформація
.
З усіх питань, пов'язаних з участю в програмі, звертатися до заступника директора з міжнародної діяльності: Пімоненко Тетяни Володимирівни (e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Корпус М, аудиторія М 207).

alt

КОНТАКТИ

EMAIL

ТЕЛЕФОНИ

Шаблоны Joomla Joomla