DAAD

Тривають конкурси Німецької служби академічних обмінів (DAAD) на участь у стипендіальних програмах навчання, стажування та підвищення кваліфікації у Німеччині для студентів, аспірантів та викладачів.
Програми для студентів:
• Літні курси німецької мови;
• Групові поїздки для студентів «Studienreisen»;
• Стипендії на навчання для випускників ВНЗ з усіх спеціальностей;
• Стипендії для навчання на магістерських програмах зі сталого розвитку (EPOS).
Програми для аспірантів та молодих науковців:
• Наукові стипендії - короткі стипендії;
• Наукові стипендії - річні стипендії;
• Наукові стипендії - повна аспірантура у Німеччині;
• Наукові стипендії - аспірантура з подвійним науковим керівництвом;
Програми для викладачів:
• Наукові стажування для іноземних викладачів ВНЗ та науковців;
• Двосторонній обмін науковцями;
• Повторні запрошення колишніх стипендіатів.
Німецька служба академічних обмінів (DAAD) надає фінансову допомогу учасникам програм: надається щомісячна стипендія (розмір стипендії залежить від програми та категорії учасників), та, у деяких випадках, покриваються витрати на медичне страхування та проїзд.

Детальніше про програми, а також пакет документів можна дізнатися за посиланням.

З усіх питань, пов'язаних з участю в програмі, звертатися до заступника директора з міжнародної діяльності: Пімоненко Тетяни Володимирівни (e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Корпус М, аудиторія М 207).

Триває конкурс на отримання стипендії від Швейцарського інституту на навчання та проведення досліджень тривалістю до 12 місяців.

Категорії учасників: аспіранти, кандидати наук, дослідники з будь-яких спеціальностей.
Дедлайн: 12 грудня 2018р.
Фінансове забезпечення: 18-21 тисяча шведських крон (в залежності від категорії учасника) + 5 тисяч на транспортні витрати.
Тривалість: до 12 місяців
Перед поданням документів на стипендію необхідно отримати лист-запрошення від приймаючого ЗВО Швеції.

Детальна інформація щодо участі у конкурсі та пакету документів за посиланням

Програма технічного та економічного співробітництва з Урядом Індії

Триває конкурс на участь у стипендіальній Програмі технічного та економічного співробітництва з Урядом Індії (ITEC) для науковців та викладачів ЗВО 25-45 років з обов’язковим знанням англійської мови та досвідом роботи.
Запропоновані курси з таких спеціальностей: облік, аудит, банківська справа, фінанси, IT, телекомунікації, англійська мова, управління, захист зовнішнього середовища, а також технічні і спеціальні курси.
Фінансове забезпечення: витрати на міжнародні або внутрішні транспортні витрати, проживання, а також вартість навчання в інституті.
Кінцевий термін подання заяв: залежить від обраного курсу (але не пізніше ніж за 3 місяці до початку курсу).

Детальна інформація про програму та пакет документів за посиланням

Стипендії на навчання в США за програмою Global UGRAD Exchange Program

Відкрито конкурс на участь у Програмі обміну для студентів вищих навчальних закладів (Global UGRAD Exchange Program). Програма передбачає навчання протягом одного семестру в американських ВНЗ.
Категорії учасників: студенти 1-3 курсу будь-якої спеціальності (студентам, які навчаються за спеціальностями «юриспруденція» або «медицина», буде запропоновано вивчення тільки базових курсів із цих спеціальностей);
Фінансове забезпечення: витрати на проїзд, навчання в університеті, проживання та харчування, медичне страхування та щомісячна стипендія.
Кінцевий термін подання заяв на участь: 31 грудня 2018 року.

Детальна інформація про програму та пакет документів

З усіх питань, пов'язаних з участю в програмі, звертатися до заступника директора з міжнародної діяльності: Пімоненко Тетяни Володимирівни (e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Корпус М, аудиторія М 207).