Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з економіки природокористування і охорони навколишнього середовища

Заступник голови комісії Теліженко О.М. запросив всіх наукових керівників – представників ВНЗ (Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна, Національний університет державної податкової служби України (м. Ірпінь), Харківський національний автомобільно-дорожний університет, Автомобільно-дорожний інститут ДВНЗ «ДонНТУ» (м. Донецьк), Кременчуцький державний університет ім. Михайла Остроградського, Національний університет кораблебудування, Миколаїв) прийняти участь в роботі журі. При підведенні підсумків враховувалися оцінки всіх представників журі, що забезпечило обєктивність оцінювання студентських наукових робіт.

28.03.2011 р.
доцент кафедри економіки Чигрин О.Ю.

Дивіться також: