Інтелектуальна власність: перша участь ФЕМ, перше місце!

Цього року вперше прийшли роботи з Білоруського державного економічного університету і Молдавської економічної академії. Так що, по суті, конкурс можна вважати міжнародним. Тематика представлених наукових студентських робіт була найрізноманітнішою: від захисту інтелектуальної власності до різних правових питань.

В складі конкурсної комісії були представники Київського інституту інтелектуальної власності і права, Науково-дослідного інституту інтелектуальної власності (м. Київ), Донецької обласної ради товариства винахідників та раціоналізаторів і патентні повірені України (ПАТ «ММК ім. Ілліча»).

За результатами захисту робіт студент факультету економіки та менеджменту Омельяненко Віталій зайняв перше місце з роботою «Захист прав інтелектуальної власності як детермінант конкурентоздатності національної економіки в контексті глобалізації» (науковий керівник – к.е.н. Хворост Оксана Олексіївна).

Якість підготовки цієї роботи свідчить про високий потенціал університету і про можливості підготовки фахівців з інтелектуальної власності.

Бажаємо переможцю та його науковому керівнику подальших успіхів та перемог!