ФЕМівці найкраще формують міжнародний імідж регіону!

Щороку за роботи в галузі суспільних, природничих та технічних наук Президія Академії наук вищої освіти України присуджує три премії молодим ученим і студентам вищих навчальних закладів. Премії присуджуються за кращі наукові роботи, а також за серії наукових робіт з єдиної тематики, за відкриття та винаходи.

Цього року студент факультету економіки та менеджменту Омельяненко Віталій став лауреатом конкурсу та отримав другу премію за комплексне наукове дослідження на тему «Формування міжнародного іміджу як основа реалізації маркетингової стратегії розвитку регіону в умовах глобалізації». Науковим керівником переможця є асистент кафедри економічної теорії Могильна Наталія Олексіївна.

Робота стала продовженням тривалого дослідження: за результатами опублікована 21 публікація. Крім того окремі положення роботи отримали перемогу в обласному конкурсі “На кращу пропозицію до проекту Програми економічного і соціального розвитку Сумської області на 2011 рік” та використані в регіональному управлінні (Інформація на інтернет-порталі Кабінету Міністрів України: http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=243731008&cat_id=243564193).

Друге місце у конкурсі посіли студенти факультету економіки та менеджменту Сумського державного університету Шевцов Сергій та Терещенко Ірина з проектом “Виробництво поліпропіленових дюбелів із вторинної сировини“. Наукові керівники: доцент кафедри економіки Шевцова С.В. та старший викладач Бурлакова І.М.

Сумський державний університет бажає переможцям та їх науковомим керівникуам натхнення та подальших творчих звершень!