Журнал «Маркетинг і менеджмент інновацій» включено до Переліку наукових фахових видань України

Минулого тижня вийшов перший номер журналу «Маркетинг і менеджмент інновацій» за 2011 рік. Згідно з рішенням Президії Вищої атестаційної комісії від 23.02.2011 року журнал ММІ включено до Переліку наукових фахових видань України, у яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата економічних наук.

У №1’2011 представлені статті науковців з вищих навчальних закладів та науково-дослідних інститутів України (м. Суми, м. Київ, м. Кривий Ріг, м. Харків, м. Львів, м. Одеса), Білорусії, Росії, Чехії та Болгарії.

Сьогодні здійснюється формування №2’2011, випуск якого планується у травні-червні 2011 року.