Фемівці підкорили Донецьк!

30 березня – 1 квітня 2011 року в Донецькому національному університеті проходив 2й тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук. Наукові роботи студентів кафедри маркетингу та кафедри управління брали участь у конкурсі за напрямками «Маркетинг» та «Управління персоналом і економіка праці».

Після захисту результатів досліджень студенти-маркетологи отримали нагороди:

Олійник Інна (студентка 5 курсу) – диплом І ступеня з напрямку «Маркетинг»;
Росохата Анна (студентка 5 курсу) – диплом ІІ ступеня з напряму «Маркетинг»;
Провозін Микола (студент 5 курсу) – диплом ІІ ступеня з напряму «Маркетинг»;
Щербаченко Вікторія (студентка 3 курсу) – диплом ІІІ ступеня з напряму «Управління персоналом і економіка праці».

Наталія Провозін, четвертокурсниця кафедри управління, виступила з результатами наукової роботи: «Оцінка ефективності впровадження системи електронного навчання у фінансовій установі (на прикладі Тростянецького відділення ОД АТ «Райффайзен банк Аваль»)». Конкурсна комісія оцінила доповідь дипломом ІІ ступеня. Підготував призерку докторант кафедри управління, кандидат економічних наук Лук’янихін Вадим Олександрович.

Факультет економіки і менеджменту, кафедри маркетингу і управління вітають переможців та бажають подальших творчих успіхів, нових перемог та підкорення наукових вершин!

Дивіться також: