Успіхи спортсменів ФЕМ у весняній спартакіаді

В університеті триває весняна студентська спартакіада, активну участь в якій беруть і студенти факультету економіки та менеджменту. Днями завершені змагання з баскетболу та гандболу, в яких ФЕМівці показали високі результати.Чоловіча збірна факультету виборола перше місце у змаганнях з гандболу, баскетболисти посіли третє місце. Високий результат показала жіноча збірна з гандболу: вони опинились на третьому місці.

Після десяти видів змагань спартакіади факультет економіки та менеджменту знаходиться на першому місці (сума місць складає 23). На другому, з сумою місць 24 – студенти факультету «ЕлІТ», треті – «ТесЕТ» та медичний інститут (сума місць – 34). Бажаємо студентам ФЕМ не менш вдалих спортивних виступів та остаточної перемоги в весняній спартакіаді СумДУ.