Екологічний менеджмент в загальній системі управління

21 квітня 2011 року на базі кафедри управління Сумського державного університету була проведена XI Всеукраїнська наукова конференція “Екологічний менеджмент в загальній системі управління».

Загальна кількість учасників конференції – 154 чол. Це дослідники, науковці, викладачі, аспіранти, студенти, представники органів державної влади та місцевого самоврядування, науково-дослідних і проектних організацій з 18 міст України та 37 навчальних закладів.

Наукова зустріч була присвячена обговоренню екологічних проблем, що виникають у результаті негативного впливу виробничої діяльності на природні системи, пошуку шляхів їх усунення та аналізу отриманих результатів.

Основними актуальними питаннями, які були розглянуті на конференції є:

• Сучасні тенденції сталого розвитку
  • Теорія та практика територіального управління та управління організацією
  • Теорія та практика визначення екологічних збитків
  • Роль екологічного менеджменту в управлінні якістю навколишнього середовища
  • Методи управління природоохоронною діяльністю
  • Організаційні структури екологічного менеджменту
  • Вдосконалення державної системи управління якістю навколишнього середовища
  • Система стандартів екологічного менеджменту
  • Міжнародне співробітництво в галузі управління якістю навколишнього середовища

Відкрив конференцію проректор з наукової роботи Сумського державного університету д.ф.-м.н., професор Чорноус Анатолій Миколайович, який привітав усіх учасників конференції і побажав успіхів у наукових дослідженнях. Також з вступним словом виступили співголови конференції: завідувач кафедри управління, д.е.н., професор Теліженко Олександр Михайлович та завідувач кафедри економіки, д.е.н., професор Мельник Леонід Григорович.

На пленарному засіданні з доповідями виступили: Бараннік В’ячеслав Олексійович (к.е.н., старший науковий співробітник відділу паливно-енергетичних стратегій Регіонального філіалу Національного інституту стратегічних досліджень в м. Дніпропетровську), Ночвай Володимир Іванович (к.т.н., доцент Національного університету податкової служби України), Кравець Павло Васильович (канд. с.-г. наук, доцент Національного університету біоресурсів і природокористування України) та інші.

Всі надіслані матеріали увійшли у збірник тез доповідей (у двох частинах), який було опубліковано до початку конференції.

Учасники високо оцінили організацію та інформаційне наповнення конференції, висловили бажання участі у подальших заходах.

27.04.2011

Дивіться також: