Конференція на кафедрі маркетингу

20-21 квітня на базі кафедри маркетингу СумДУ в рамках науково-практичної конференції викладачів, співробітників, аспірантів та студентів факультету економіки та менеджменту, присвяченої Дню науки в Україні „Економічні проблеми сталого розвитку“, було проведено засідання за такими секціями:

• «Маркетинг»;
  • «Маркетингові дослідження»;
  • «Інноваційний маркетинг»;
  • «Освітній маркетинг».

Під час роботи конференції було висвітлене широке коло питань сфери маркетингу, маркетингових досліджень, освітнього маркетингу, інноваційного маркетингу як з теоретичної, так і з практичної сторін. Варто відзначити високий рівень підготовки, наполегливість, активність студентів під час роботи конференції та їх зацікавленість у подальшій розробці власних досліджень. Особливої уваги заслуговує активна участь студентів І-ІІ курсів, їх вміння доводити власну думку та пропонувати дієві практичні наукові підходи у дослідженнях.

За результатами конференції в межах кожної із секцій було визначено переможців:

Секція «Маркетинг»

І місце – Сигида Любов, гр. МК-61. Керівник – к.е.н., доц. Біловодська О.А.;

ІІ місце – Коваленко Яна, гр. МК-91. Керівник – асп. Домашенко М.Д.;

ІІІ місце – Єременко Аліна, Черняк Ксенія, гр. МК-01. Керівник – асп. Голишева Є.О.

Секція «Інноваційний маркетинг»

І місце – Росохата Анна, гр. МК-61. Керівник – к.ен., ст. викл. Іляшенко Н.С.;

ІІ місце – Пузікова Марина, гр. МК-61. Керівник – к.е.н., доц. Біловодська О.А.;

ІІІ місце – Заяц Крістіна, гр. МК-81. Керівник – к.ен., ст. викл. Міцура О.О.

Секція «Маркетингові дослідження»

І місце – Гайдабрус Наталія, гр. МК-71. Керівник – к.ен., доц. Біловодська О.А.;

ІІ місце – Петрушко Наталія, Шевченко Олена, гр. МК-91. Керівник – асп. Сагер Л.Ю.

Секція «Освітній маркетинг»

І місце – Хижняк Марина, Сірік Юлія, гр. МК-81. Керівник – д.е.н., проф. Ілляшенко С.М.

За цікаву, змістовну доповідь та активну участь Білан Марину та Іванову Тетяну (гр. МК-01) було відзначено заохочувальними грамотами.

Вітаємо переможців та висловлюємо вдячність всім учасникам та їх керівникам за активну, плідну роботу на конференції. Бажаємо натхнення та подальших успіхів!