ФЕМ – організатор І Міжнародного Конгресу з контролінгу

Факультет економіки та менеджменту Сумського державного університету спільно з Некомерційним партнерством «Об’єднання контролерів», Міжнародним об’єднанням контролерів, ТОВ «Інститут контролінгу» та кафедрою економіки та організації виробництва МГТУ ім. Н.Е. Баумана провів у м. Голіцино Московської області І Міжнародний Конгрес з контролінгу, який має стати щорічним.

Голова організаційного комітету Конгресу – професор МГТУ ім. Н.Е. Баумана, а також голова правління і виконавчий директор некомерційного партнерства «Об’єднання контролерів» Сергій Фалько.

У роботі Конгресу взяли учать представники бізнес-структур, наукових установ та навчальних закладів Болгарії, Естонії, Німеччини, Росії, США, України, які є фахівцями в області контролінгу.

Розглянуто широкий діапазон проблем теорії та практики контролінгу.

Матеріали Конгресу опубліковано. Значну увагу в них приділено розділам функціонального контролінгу – контролінгу персоналу, фінансів, виробництва, маркетингу, логістики. Окрім того, розглянуто проблеми побудови контролінгу в організаціях некомерційного сектору, а також середніх і малих організаціях.

Дивіться також: