Перемога у Міжнародному конкурсі наукових робіт

Наприкінці минулого року Благодійний фонд «Планета Альфреда Нобеля» спільно з Дніпропетровським університетом економіки і права ім. А. Нобеля оголосив Міжнародний конкурс наукових робіт молодих вчених та студентів на честь 110 річниці з дня народження Нобелівського лауреата з економіки Саймона Кузнеця. У конкурсі взяли участь представники з України, Росії, Білорусі, Казахстану, Польщі, Індії та інших країн світу.

18 квітня 2011 на спільному засіданні наукового та організаційного комітету конкурсу були оголошені автори кращих робіт. За підсумками конкурсу робота студентки кафедри маркетингу Сумського державного університету Щербаченко Вікторії Олексіївни на тему «Роль інтелектуального капіталу у формуванні інноваційної економічної системи» (науковий керівник – к.е.н., доцент кафедри економічної теорії Школа Вікторія Юріївна) була визнана кращою серед студентських робіт і посіла І місце.

Урочиста церемонія нагородження відбудеться 18-21 травня 2011 р. у Дніпропетровському університеті економіки та права імені А. Нобеля. Вітаємо переможницю конкурсу та її наукового керівника з перемогою та бажаємо подальших успіхів!

Більш детально з підсумками конкурсу та конкурсними роботами можна ознайомитися на сайті.