Канадські студенти обирають зелені професії

Канадські студенти усе активніше обирають навчальні програми, пов’язані із захистом навколишнього середовища. Це пов’язано з тим, що експерти пророкують підвищення робочих місць в «зелених» секторах. Так, різко збільшився набір студентів за такими програмами, як планування землекористування й охорона навколишнього середовища.

Останнє дослідження ECO Canada (Environmental Career Organization) показало, що число “зелених” студентів в університетах збільшилося на 40% з 2000 року по 2007 рік. У коледжах – на 10% з 2000 по 2005 рік. А в провінції Онтаріо спостерігався й зовсім “зелений” бум: у місцевих коледжах з’явилося 35 нових екологічних програм за 2008-2010 роки. Особливою популярністю користуються програми по “зеленому” будівництву.

У цій ситуації цілком природно, що студенти виявляють величезну цікавість до “зелених” робочих місць, відзначає Лорі Симмондс, президент маркетингової компанії Green Living. До речі, ярмарок праці в Онтаріо цього року включає й секцію “зелених” вакансій. За даними ECO Canada, приблизно 2/3 компаній, що провадять екологічні продукти мають намір збільшити набір штатних співробітників у наступні п’ять років.

Джерело:http://unistudy.org.ua/articles.htm?id=2888.