Здобутки за новим напрямом

Уперше студент СумДУ виборов перше місце на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за напрямом «Економіка сільського господарства та АПК». Перемогу для нашого університету приніс студент факультету економіки та менеджменту, магістрант Сергій Марочко. Тема його наукової роботи – «Удосконалення управління експортно-імпортними операціями України продукцією рослинництва для оптимізації використання конкурентних переваг галузі».

У цілому конкурсна комісія розглянула 70 студентських наукових робіт, що надійшли з 33 вищих навчальних закладів України. На підставі аналізу поданих досліджень і виступів учасників науково-практичної конференції, що пройшла на базі Дніпропетровського державного аграрного університету, Сергій Марочко отримав диплом І ступеня.

На думку Сергія Марочко, дослідження є досить актуальним на теперішній час: «Воно дозволяє повніше розкрити внутрішній ринковий потенціал нашої країни та подолати кризові фінансово-економічні явища. Крім того, дана робота безпосередньо відображає коло моїх наукових інтересів і поглиблює мої знання».

Науковий керівник переможця, декан факультету економіки та менеджменту СумДУ, д.е.н., професор Ольга Прокопенко пишається отриманим результатом і вважає роботу студента досить перспективною не тільки з погляду розвитку науки, а й з точки зору практичного застосування отриманих результатів.

Бажаємо подальших успіхів і перемог у науковій роботі!