Третій міжнародний фестиваль PR та реклами

З 27 по 30 квітня 2011 року в м. Брянськ (Росія) проходив третій міжнародний фестиваль PR та реклами. Студенти з різних міст Росії, України та Білорусі представили на суд журі телевізійні ролики, соціальні плакати та PR проекти.

У фестивалі приймали участь студентки кафедри маркетингу Кисіль Тетяна, Колодка Анна, Жолудєва Анастасія, Аксьонова Світлана та Гайдабрус Наталія.

На фестивалі були представлені такі творчі конкурси:

• конкурс телевізійної реклами «Місто, в якому я живу»;
  • конкурс плаката «Ти – творець свого життя»;
  • конкурс плаката «Духовно-етичні цінності: дружба, сім’я, любов»;
  • творчий конкурс «Надія – є!»;
  • творчий конкурс «Вільний стиль».

Окрім конкурсної програми, студентів чекали майстер – класи від брянських спеціалістів з реклами та піару, провідних фотографів міста та представників соціальних організацій.

Роботи студенток 5 курсу Кисіль Тетяни та Колодка Анни зайняли перше місце в номінаціях «Композиційне рішення у конкурсі плакату «Ти – творець свого життя», та в номінації «Глибина ідеї у конкурсі плакату «Духовно-етичні цінності: дружба, сім’я, любов». Студентка 4 курсу Жолудєва Анастасія отримала звання кращого маркетолога інтерактивної гри, організатором якої був оператор мобільного зв’язку Мегафон.

За час фестивалю студентки знайшли друзів з різних міст Росії, дізналися багато нового та цікавого.