Тиждень святкування 20-річчя ФЕМ розпочато футквестом!

Міське змагання «Футквест» 15 травня розпочало тижневу програму святкування 20-річчя ФЕМ. Гра зібрала 10 команд «футквестерів», які протягом п’яти годин розв’язували різноманітні головоломки та змагалися за призи від деканату ФЕМ. У заході мали право прийняти участь студенти всіх вишів міста Суми. Дуже приємно, що два призові місця вибороли студенти факультету економіки та менеджменту СумДУ – «Кракоджія» (друге місце) та «Дімакратія» (третє місце).

Це вже не перший захід, що відбувається в рамках святкування річниці створення факультету. Нагадаємо, що починаюси з березня в СумДУ пройшли Чемпіонат м. Суми з гри “Брейн-ринг” серед школярів, бізнес-семінар «Як зробити рекламу в Сумах ефективною», 17-та Міжнародна наукова конференція “Економіка для екології”, присвячені 20-річчю факультету економіки та менеджменту СумДУ. А на цьому тижні – ще низка