Міжнародна наукова-практична конференція «Економіка та менеджмент: перспективи розвитку»

Робота конференції була розбита на пленарне засідання, яке відбулося 18 травня, а також на секції «Міжнародна стратегія економічного розвитку регіонів», «Економіка природокористування та охорони навколишнього середовища» й «Економіка та управління підприємствами», що біли проведені 19 травня. Науковці розглядали проблеми економічної теорії і історії, фінансів, грошового обігу і кредиту, світового господарства і міжнародних економічних відносин, економіки підприємства та управління виробництвом, розміщення продуктивних сил, регіональної економіки та регіонального розвитку, менеджменту та маркетингу, інноваційної та інвестиційної політики, економіки природокористування й охорони навколишнього середовища тощо.

Окрім наукової складової, учасники науково-практичної конференції ознайомилися з он-лайн студією СумДУ, відвідали з екскурсією бібліотеку університету, а також побували на концертній програмі, присвяченій 20-річчю факультету економіки та менеджменту Сумського державного університету. Увечері першого дня конференції на базі відпочинку «Сонячна Галявина» відбулося святкування 20 – річчя ФЕМ в кругу гостей, учасників конференції та співробітників факультету. Вечір скінчився феєричним фаєр-шоу – сюрпризом гостям від декану факультету економіки та менеджменту.

За результатами конференції виданий збірник матеріалів доповідей учасників в 2-х томах та зібрано матеріали до окремих номерів наукових журналів «Маркетинг та менеджмент Інновацій» та «Вісник СумДУ. Серія «Економіка»» із статтями учасників конференції.

Офіційними партнерами та спонсорами конференції виступили: Публічне Акціонерне Товариство «БМБанк», ЗАТ «Крафт Фудс Україна», Компанія «САНДОРА», науковий журнал «Маркетинг і менеджмент інновацій», науковий журнал «Вісник СумДУ. Серія «Економіка».