18-20 травня на базі Сумського державного університету проходила ІІ Міжнародна наукова-практична конференція «Міжнародна стратегія економічного розвитку регіону».

В конференції взяли участь співробітники факультету економіки та менеджменту СумДУ, науковці з усієї України, а також Росії і Польщі, всього більш ніж 160 учасників.

Конференція була присвячена проблемам розвитку інвестиційно-інноваційних процесів в регіонах і країні; теоретичним та методологічним основам формування стратегії регіонального розвитку; економічним аспектам транскордонного співробітництва регіонів; міжнародним та регіональним аспектам економіки природокористування й екологічної економіки; проблемам управління соціально-економічним розвитком регіону та іншим питанням.

За результатами конференції виданий збірник матеріалів доповідей учасників та зібрано матеріали до окремих номерів наукових журналів «Маркетинг та менеджмент Інновацій» та «Вісник СумДУ. Серія «Економіка»» із статтями учасників конференції.

Офіційними партнерами та спонсорами конференції виступили: Публічне Акціонерне Товариство «БМБанк», ЗАТ «Крафт Фудс Україна», Компанія «САНДОРА», науковий журнал «Маркетинг і менеджмент інновацій», науковий журнал «Вісник СумДУ. Серія «Економіка».