Захист кандидатських дисертацій Мирошниченко Ю.О. та Колосок С.І.

17 червня 2011 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 55.051.01 відбувся успішний захист кандидатських дисертацій Мирошниченко Юлії Олександрівни та Колосок Світлани Іванівни.

Тема дисертаційної роботи Мирошниченко Юлії Олександрівни: “Прогнозування прибутковості капіталу як передумова формування інвестиційної стратегії підприємства” (спеціальність 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)). Науковий керівник: д.е.н., професор, завідувач кафедри управління Сумського державного університету Теліженко Олександр Михайлович.

Тема дисертаційної роботи Колосок Світлани Іванівни: “Управління експортоорієнтованим портфелем продуктових інновацій підприємства машинобудування” (спеціальність 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)). Науковий керівник: д.е.н., професор, проректор ДВНЗ «Українська академія банківської справи Національного банку України Козьменко С.М.

Колектив факультету вітає здобувачів з цією важливою подією та бажає подальших успіхів у науковій діяльності!