СумДУ в лідерах рейтингу економічних програм України

Київський економічний інститут склав рейтинг університетських програм з економіки, який базується на результатах участі студентів у трьох авторитетних національних конкурсах з економіки: 1) Олімпіаді Київської школи економіки, 2) Конкурсі Стипендіальної програми “Завтра.UA” за напрямом «Економіка та підприємництво» та 3) Конкурсі з вирішення бізнес-кейсів Case Champ.

8 студентів ФЕМ СумДУ взяли участь у перших двох конкурсах. Як результат, СумДУ посів 1 місце за першим конкурсом і 9 місце – за другим. За зведеним рейтингом університетських програм з економіки СумДУ посів 4 місце з 65.

До рейтингу ВНЗ, які взяли участь у трьох змаганнях з не менше ніж 10 студентами, увійшли лише 16 ВНЗ (СумДУ не взяв участі у третьому конкурсі і представив до 10 студентів). Проте, якість підготовки студентів ФЕМ СумДУ у майбутньому дозволяє зайняти передові позиції і у цьому рейтингу, а також перейти вище 4 позиції зведеного рейтингу.

За матеріалами сайту КЕІ http://www.kei.org.ua/uk/news/newsitem/?newsid=44.

Підготувала Прокопенко О.В.