Круглий стіл «Досвід громадських організацій у сфері екології та охорони навколишнього середовища»

24 червня в літературній вітальні бібліотеки СумДУ пройшов «круглий стіл» на тему: «Досвід громадських організацій у сфері екології та охорони навколишнього середовища».

Організаторами заходу виступили кафедра економічної теорії та громадська організація «Рада молодих вчених», захід відбувся в рамках гранту наданого. Сумським обласним комітетом молодіжних організацій за фінансової підтримки The National Endowment for Democracy (NED).

Модератор заходу: Петрушенко Юрій Миколайович – докторант Сумського державного університету, голова правління ГО «Рада молодих вчених».

У засіданні взяли участь представники громадських організацій, науковці, експерти, представники органів місцевого самоврядування та державної влади Сумської області.

Відкрили засідання круглого столу: Мельник Леонід Григорович – завідувач кафедри економіки Сумського державного університету, д.е.н., професор та Прокопенко Ольга Володимирівна – декан факультету економіки та менеджменту Сумського державного університету, д.е.н., професор.

Учасники «круглого столу» торкнулися проблем екологічного стану Сумщини, організації природоохоронної діяльності в Сумській області, лобіювання захисту зелених зон міста, створення екополісу в області, можливостей та перспектив громадської роботи в екологічній сфері. Усі небайдужі до цих питань дійшли висновку, що третій сектор (громадські організації) має більш потужно використовувати свій потенціал для вирішення екологічних проблем. Було вирішено лобіювати питання проведення конкурсів громадських проектів екологічного спрямування як на міському так і на обласному рівні вже в наступному році.