Договір про співпрацю між СумДУ та ВШСФ (Болгарія)

Укладено договір про співпрацю між Сумським державним університетом та Вищою школою страхування та фінансів (Болгарія, м. Софія). Ініціаторами укладання договору є декан ФЕМ СумДУ Прокопенко Ольга та професор кафедри аудиту та контролю ВШСФ Нейкова Румяна.

Необхідно зазначити, що співробітництво тривало вже до укладання договору. Так, Нейкова Румяна була співорганізатором конференції «Економіка та менеджмент: перспективи розвитку», присвяченої 20-річчю ФЕМ СумДУ, в якій вона взяла безпосередню участь. Вона також є членом редакційної колегії наукового фахового журналу «Маркетинг і менеджмент інновацій», до якого активно подають публікації представники її наукової школи.

Сподіваємося, що підписання договору стане поштовхом до розвитку академічної співпраці між університетами.

Дивіться також:

• .