Студентські традиції “Економіки підприємства!”

1-2 жовтня на базі відпочинку “Сонячна галявина” відбулася традиційна щорічна Посвята студентів першого курсу спеціальності “Економіка підприємства”. Головним організатором св’ята стала студентка 3-го курсу Зябіна Євгенія, яка три роки тому разом з одногрупниками брала участь у першій Посвяті у студенти.

У святкуванні взяли участь більше ніж 55 студенти кафедри економіки ФЕМ. Спочатку першокурсники вирішували завдання та відгадували загадки у св’ятковому футквесті, в результаті якого здобули цінні реліквії – кубок, підручник та клятву – без яких Посвята в студенти є неможливою. Після цього за св’ятковим столом зібралися представники 1-4 курсу, випускники, аспіранти, викладачі та гості. Атмосфера була затишною та святковою.

Крім українців у заході взяли участь громадяни: Росії, Молдови та Азербайджану. З веселим та кмітливим поздоровленням на святкування завітав екс-капітан та актор команди КВК “Тіке_Тіхо” Сашко Бондаренко, а після цього першокурсників, нарешті, було посвячено у студенти та розпочалася святкова дискотека!

Актив спеціальності «Економіка підприємства»