Навчальний процес СумДУ у Верховній Раді України

12 жовтня на базі Верховної ради України (м. Київ) відбулося практично-екскурсійне заняття для магістрів зі спеціальностей «Адміністративний менеджмент» та «Менеджмент організацій» та спеціалістів за спеціальністю «Управління проектами».

У ході заняття студенти ознайомилися з історією становлення, розвитку та сьогоденням українського парламентаризму, організацією законодавчого процесу, роботою структурних підрозділів ВРУ.

Кафедра управління вважає перспективним таку форму роботи з молоддю. Подібний вид навчальних занять сприяє засвоєнню студентами сучасних методів адміністрування та державного управління, а також розширює світогляд майбутніх менеджерів.

Організували захід викладачі кафедри управління Галина Мішеніна та Сергій Глівенко.