Участь представників факультету у тренінгу «Соціальний лобізм»

1-2 та 13-14 жовтня 2011 року, викладачі кафедри економічної теорії к.е.н., старший викладач Костюченко Надія Миколаївна, старший викладач Дудкін Олександр Валентинович, а також асистенти кафедри управління Смоленніков Денис Олегович та Гуменний Микола Вікторович, взяли участь у тренінгу для членів громадських організацій «Соціальний лобізм», який був присвячений обговоренню процедур лобіювання рішень в органах державної влади. Слід відзначити, що названі викладачі брали участь у заході як представники громадської організації «Рада молодих вчених».

Організатором заходу виступив «Сумський обласний комітет громадських організацій» (http://sumymolod.eu), а безпосереднім модератором є Віктор Бобиренко. Загалом у тренінгу взяло участь 17 осіб, серед яких члени громадських організацій м. Суми, а також представники органів місцевої влади.

В ході тренінгу учасники заходу мали можливість отримати додаткові знання з теорії та практики громадянського представництва та розібрати кейси на основі реальних ситуацій.