Латвійсько-польсько-українсько-казахська конференція з міжнародної економіки

19 квітня 2017 року представники кафедри економічної теорії взяли участь в міжнародній конференції “Міжнародна економіка”.

Завідувач кафедри Ольга Прокопенко (он-лайн участь) представила результати і перспективи підготовки фахівців з даної спеціальності, в тому числі з реалізацією програм обміну. Професор кафедри Юрій Осік (фактична участь) розповів про сучасні тенденції розвитку світової економіки в розрізі країн, приділивши особливу увагу феномену китайської економіки, а також особливостям розвитку економіки Казахстану.
Конференція організована Карагандинським державним технічним університетом (Казахстан) за участю Сумського державного університету, Академії техніко-гуманітарної в м. Бєльско-Бяла (Польща) та Ризького технічного університету (Латвія).