Чергова перемога на Всеукраїнській олімпіаді зі спеціальності «Економіка підприємства»

З 19 по 20 квітня 2017 р. на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка було проведено ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Економіка підприємства».
Студентка Науково-навчального інституту фінансів, економіки та менеджменту імені Олега Балацького, спеціальності «Економіка підприємства» Кальченко Світлана (група ПЕ м.-61; керівники: к.е.н., доц., доцент кафедри економіка та БА Карінцева О.І. та к.е.н., ст. викладач кафедри економіки та БА Кубатко О.В.) одержала перемогу та нагороджена дипломом ІІІ ступеня.Â В олімпіаді прийняли участь 89 студентів із 61 вищих навчальних закладів України.
Вітаємо з перемогою та бажаємо подальших успіхів!