Одноденний форум «Я – молодий, я – мрію, я – працюю» відбувся в середу 19-го квітня в Конгрес-Центрі СумДУ

Форум організовано як майданчик для спілкування молоді із роботодавцями та організаціями, які можуть запропонувати варіанти зайнятості та самозайнятості.

Протягом дня форум відвідало більше 300 осіб, серед яких були випускники професійно-технічних та вищих навчальних закладів, студенти та учні загальноосвітніх шкіл та молодь, яка вже отримала освіту та бажає знайти роботу.
Ініціатором проекту є ГО «Рада молодих вчених». Проект отримав фінансування та підтримку від Управління молоді та спорту ОДА. Партнерами проекту є Сумський державний університет, Районний Центр Зайнятості, Сумський Центр Дозвілля Молоді, Коаліція малого та середнього бізнесу.
В рамках форуму відвідувачі змогли отримати експертні поради з питань успішного працевлаштування, стати свідками виступів людей, які розказали свої унікальні історії життєвого успіху. Спікерами форуму стали: Віра Мотречко – депутат Сумської обласної ради, Лера Біленко, студентка 5-го курсу СумДУ, Даша Данілова, студентка І курсу СумДУ; Андрій Півень та Роман Приходченко, представники Центру Polytech Startups.
Одночасно із виступами в холі Конгрес-Центру діяли виставка «Успішний саморозвиток» та «Успішні мікси для молодіжної зайнятості» від різних гуртків, які діють як самостійні громадські утворення, так і як гуртки Сумського державного університету, який виступає партнером проекту.
Відвідувачі змогли випробувати себе в симуляції водіння автомобіля та мотоциклу, взнати про можливість занять у гуртках суднобудування та 3D-принтингу, а також в школі роботехніки «Батеон». Їх познайомили із основами фізичної реабілітації, показали майбутні перспективи розвитку медицини та ІТ-технологій. Протягом дня відбувались цікаві конкурси в рамках шкіл «Психологія саморозвитку» та школи журналістики, де відвідувачі приймали участь та вигравали призи. Економічний напрям був представлений одразу декількома конкурсами – це і Школа майбутніх керівників, і Школа економічного лікбезу, різні конкурси від бізнес-центр технологій «УАБС», свої форми самозайнятості представив гурток «Афіна» (питання фінансової аналітики). В цілому в рамках проекту було представлено такі напрямки розвитку майбутніх професій як: медицина, IT-технології, фінанси та торгівля, спорт, культура, журналістика, психологія, соціологія, підприємництво та бізнес, інженерні науки.
Ярмарок вакансій роботодавців об’єднав такі організації, які запропонували свої вакансії для молоді Сумщини, як:

• АБ «УкрГазБанк»
  • ГО «Простір рівних можливостей»
  • ДОТ «Універ»
  • Інтернет-магазін «CompService»
  • Інформаційний портал «Афіша. Суми»
  • Коаліція малого та середнього бізнесу
  • King fish
  • Компанія «NetCracker»
  • Контактний центр «Global Bilgi»
  • Концерн «НІКМАС»
  • СМ Центр дозвілля молоді СМР