Школа MarketMixer Lviv

З 25 по 28 квітня 2017 р. згідно угоди про внутрішню академічну мобільність між кафедрою маркетингу та УІД СумДУ і кафедрою маркетингу та логістики НУ “Львівська політехніка” відбувся перший візит представників СумДУ до Львова.

Від кафедри маркетингу та УІД учасниками програми академічної мобільності стали 6 викладачів, 12 студентів другого курсу спеціальності «Маркетинг» та 5 школярів-переможців конкурсу “Знайди себе у маркетингу!”.
В рамках візиту студентам СумДУ було прочитано цикл лекцій зі спеціальності “Маркетинг”, який провели викладачі кафедри маркетингу та логістики НУ “Львівська політехніка”.
Окрім навчальної програми приймаючою стороною була організована цікава екскурсійна програма.
Колектив кафедри маркетингу та УІД висловлює щиру подяку колегам за співпрацю і чекає на зустрічний візит викладачів та студентів НУ “Львівська політехніка” до СумДУ.

Школа MarketMixer Lviv

З 25 по 28 квітня 2017 р. згідно угоди про внутрішню академічну мобільність між ÂÂÂ кафедрою маркетингу та УІД СумДУ і кафедрою маркетингу та логістики НУ “Львівська політехніка” відбувся перший візит представників СумДУ до Львова.

ÂÂÂ

School MarketMixer Lviv

From 25 to 28 April 2017 under the agreement on internal academic mobility between the Department of Marketing and MIA of Sumy State University and the Department of Marketing and Logistics of “Lviv Polytechnic” was held the first visit of representatives of the SSU to Lviv.

Representatives of the Department of Marketing and MIA were 6 teachers, 12 students of the second course of “Marketing” and 5 students-winners of the contest “Find yourself in marketing”.

During the visit students of SSU had lectures on marketing topic which were held by teachers of the Department of marketing and logistics of “Lviv Polytechnic”.

In addition to the training program an interesting excursions were organized by the host.

The staff of the Department of Marketing and MIA would like to thank colleagues for their cooperation and waiting for oncoming visit of teachers and students of “Lviv Polytechnic” to SSU.

ÂÂÂ

Школа MarketMixer Lviv

С 25 по 28 апреля 2017 по договору о внутренней академическую мобильность между кафедрой маркетинга и УИД СумГУ и кафедрой маркетинга и логистики НУ “Львовская политехника” состоялся первый визит представителей СумГУ во Львов.

От кафедры маркетинга и УИД участниками программы академической мобильности стали 6 преподавателей, 12 студентов второго курса специальности «Маркетинг» и 5 школьников-победителей конкурса “Найди себя в маркетинге!”.

В рамках визита студентам СумГУ было прочитано цикл лекций по специальности “Маркетинг”, который провели преподаватели кафедры маркетинга и логистики НУ “Львовская политехника”.

Кроме учебной программы принимающей стороной была организована интересная экскурсионная программа.

Коллектив кафедры маркетинга и УИД выражает искреннюю благодарность коллегам за сотрудничество и ждет встречный визит преподавателей и студентов НУ “Львовская политехника” в СумГУ.

Normal 0 false false false EN-US JA X-NONE