Участь у міжнародній заключній конференції в рамках словацько-українського проекту

Доцент кафедри управління Древаль Ольга Юріївна та старший викладач Шевченко Тетяна Іванівна з 26.04.17 по 27.04.17 відвідали Прешовський університет (м. Прешов, Словаччина).
Викладачі приймали участь в заключній конференції в рамках словацько-українського міжнародного проекту «Аналіз та оцінка навколишнього середовища в прикордонних районах СловаччинаУкраїна для забезпечення сталого розвитку території», що фінансується грантом Норвегії та державним бюджетом Словацької Республіки.
На конференції було презентовано Сумський державний університет та представлено доповідь за результатами наукових досліджень, проведених на базі лабораторії соціально-економічних досліджень кафедри управління. За результатами участі у заході було набуто нові контакти, які безумовно будуть сприяти розвитку міжнародних зв’язків кафедри управління.