Всеукраїнські олімпіади тривають

У Тернопільскому національному економічному університеті 4-5 травня відбувся ІІ тур Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій та адміністрування». Всього в олімпіаді прийняли участь 56 студента освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр» та 63 студенти бакалаврату. Учасники олімпіади представляли ВНЗ всіх областей України.

Сумський державний університет представляли студенти кафедри управління Суржик Дарина Володимирівна (гр.М.м-61ан) та Пустовар Наталія Юріївна (гр. М-31у). Протягом дня студенти пройшли випробування своїх компетенцій, талантів та стійкості. Завдання на олімпіаді були тестові та розрахункові. Пустовар Наталя виборола IV місце, а Суржик Дарина посіла V місце в загальному заліку. Наші студенти увійшли в ТОП-20 серед найкращих студентів України, з чим їх вітаємо та бажаємо успіхів у майбутньому!