Перемога у Всеукраїнській олімпіаді з науки «Регіональна економіка»!!!

26-28 квітня 2017 р. на базі Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» було проведено ІІ тур Всеукраїнської олімпіади для студентів вищих навчальних закладів III—IV рівнів акредитації з науки «Регіональна економіка».
Студентка ННІ ФЕМ імені О. Балацького Водотика Діана (керівник – к.е.н., доцент кафедри економічної теорії Домашенко М.Д.) одержала перемогу та нагороджена дипломом ІІІ ступеня.

Завідувач кафедри економічної теорії д.е.н, проф. Прокопенко О.В. прийняла участь як член журі олімпіади.
Студенти були нагороджені почесними грамотами, отримали в подарунок книжки та пам’ятні монети спеціального випуску Національного Банку номіналом 5 грн.Відвідали музей грошей (Національний банк України).
Окрім олімпіади, 27 квітня 2017 року було проведено IV Міжнародну науково-практичну конференцію «Регіональний розвиток України: проблеми та перспективи», де обговорювались актуальні питання розвитку економіки України, стратегії та заходи розв’язання сучасних проблем.
Вітаємо з перемогою нашу студентку та бажаємо подальших успіхів та нових звершень!!!