Святкування Дня кафедри економіки та бізнес-адміністрування

20 травня кафедра економіки та БА відзначила День кафедри (в минулому День спеціальності). Назва заходу зазнала змін у зв’язку зі зростанням кількості спеціальностей, за якими кафедра здійснює підготовку фахівців.

Варто зазначити, що це вже сьомий рік поспіль кафедра збирає студентів всіх курсів, випускників, викладачів і бізнес-партнерів кафедри разом. Цього року більше 80 учасників зібрались на СОЗ «Універ», проводились змагання з волейболу, баскетболу, футболу, інтелектуальних ігор тощо.
В неформальній атмосфері завідувач кафедри відмітив здобутки студентів у Всеукраїнських конкурсах наукових робіт, Всеукраїнських олімпіадах, спортивних змаганнях, а викладачі намітили основні орієнтири роботи зі студентами за головними напрямками (міжнародна, наукова, профорієнтаційна діяльність тощо).