ПЕРЕМОГА У МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ

30 травня 2017 року було проведено II тур ІV Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт “Кредитно-банківська система: історія, сучасність та перспективи розвитку”, де студентка 1-го курсу магістратури напряму «Фінанси і кредит» Карабець Карина посіла 3-те місце.
ІV Міжнародний конкурс студентських наукових робіт “Кредитно-банківська система: історія, сучасність та перспективи розвитку” проходив на базі ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана».
До другого етапу конкурсу, який проводився у формі науково-практичної конференції, комісією було допущено 16 наукових робіт, автори яких представляли 13 ВНЗ України.
Підготовку студентки до участі у конкурсі здійснювали викладачі кафедри фінансів і кредиту к.е.н., доц., Захаркін О.О., та к.е.н., доц. Захаркіна Л.С.
Вітаємо переможницю та керівників та бажаємо подальших успіхів!