Цьогорічний конкурс наукових робіт молодих учених, проведений МОН України, завершився перемогою 123 проектів, які отримають бюджетне фінансування.

Лідером серед університетів за кількістю проектів-переможців став Сумський державний університет із 16-ма проектами, які перемогли у конкурсі, за ним йде Київський національний університет імені Тараса Шевченка (8 проектів), Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна (6 проектів), Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (6 проектів), Національний університет біоресурсів і природокористування України (5 проектів), Житомирський державний технологічний університет (5 проектів), Національний університет «Львівська політехніка» (5 проектів), Львівський національний університет імені Івана Франка (4 проектів) та Сумський національний аграрний університет (4 проекти).

При цьому серед наших 16-ти проектів, які виграли фінансування, – ???? проектів представлено вченими ННІ ФЕМ та ННІ «УАБС» в сфері економічної тематики (секція 6). В цілому по Україні було виграно 18 проектів-переможців із економічної тематики, і таким чином представництво наших колег серед переможців в цілому по Україні склало ????????%.

Проекти мають міждисциплінарний характер та є міксовими, – такими, що об’єднують представників різних інститутів в одному дослідженні. Знайдені комбінації найкращих компетенцій молодих вчених, що стане поштовхом для подальшого розвитку обох наших інститутів.
Кожний з проектів отримав фінансування приблизно на ????,???? млн. грн., а разом 8 проектів принесли Сумському державному університетові ????????,???? млн. грн. на три наступні роки.

В цих проектах задіяні молоді вчені із обох інститутів – 22 вчених із ННІФЕМ та 17 – із ННІ БТ «УАБС». Вітаємо всіх із перемогою від імені директората ННІФЕМ, пишаємося досягненнями та бажаємо подальших успіхів!
Вітаємо наших колег із ННІ БТ «УАБС» із перемогою у спільній справі із розвитку науки в країні!

Посилання на сайт міністерства тут: