Лідери у навчанні

Сумський державний університет увійшов до трійки вишів-переможців за результатами Всеукраїнських студентських олімпіад.
Викладачі та студенти СумДУ доклали значних зусиль для підготовки та отримання бажаних перемог, результатом чого є 41 призове місце!!!

Цього річним лідером серед викладачів, під керівництвом яких отримані призові місця у Всеукраїнських олімпіадах стала викладач ННІ ФЕМ ім. О. Балацького, доцент кафедри економічної теорії Домашенко Марина Дмитрівна. Під її керівництвом отримано три перемоги у таких університетах як: Національний університет «Львівська політехніка» – з дисципліни «Міжнародна економіка»; Київський Національного торговельно-економічний університет – зі спеціальності «Міжнародна економіка»; ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» – з науки «Регіональна економіка».

Вітаємо всіх учасників Всеукраїнських студентських олімпіад!!! Бажаємо успіхів та наснаги для подальших перемог!!!