5 липня в навчально-науковому інституті фінансів, економіки та менеджменту імені Олега Балацького пройшли урочистості з нагоди випуску бакалаврів та магістрів. У святкуванні взяли участь викладачі випускових кафедр, представники адміністрації, батьки та, звичайно, випускники.
Багато випускників отримали грамоти за активну участь в позанавчальних заходах, роботу в органах студентського самоврядування. А кращі з кращих, ті, що навчалися на «відмінно», отримали дипломи з відзнакою з рук директора Тетяни Васильєвої та її заступника Олексія Люльова. Загалом свої довгоочікувані дипломи здобули більше 140 випускників.
Ну і звичайно, протягом усього свята присутніх радували своїми виступами талановиті студенти нашого інституту та університету.
Будемо сподіватися, що знання та досвід, здобуті під час навчання в інституті фінансів, економіки та менеджменту імені Олега Балацького, допоможуть випускникам знайти свій шлях у житті та досягти успіху.