Перемога студентів ННІ ФЕМ на Відкритому конкурсі проектів

1 листопада 2017 року у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбувся VІ Відкритий конкурс проектів в рамках відзначення міжнародного дня «Проектного менеджера». За результатами 1-го етапу конкурсу до фіналу було відібрано 2 проекти студентів СумДУ під керівництвом к.т.н., старшого викладача кафедри управління Євдокимової Альони, а саме Півень Дарини та Семенюченко Олексія.

У фіналі конкурсу взяли участь 22 конкурсанти з 5 навчальних закладів: Одеський національний політехнічний університет, Сумський державний університет, Львівський навчально-науковий інститут ДВНЗ Університет банківської справи, Львівський державний університет безпеки життєдіяльності, Луганський національний аграрний університет (м. Харків).
За результатами фіналу Півень Дарина з проектом «Один день із життя студента» посіла ІІ місце, а Семенюченко Олексій отримав перемогу у номінації «Оригінальність ідеї проекту». Всі учасники конкурсу отримали сертифікати.
Вітаємо Дарину й Олексія та бажаємо подальших успіхів!