Перемога на конкурсі наукових робіт

07.11.2017 на базі Національного університету харчових технологій (НУХТ) був проведений XII Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з актуальних проблем пакувальної індустрії і за сумісництвом 20-та зустріч “Клубу пакувальників”.
На конкурс надіслали роботи студенти з різних міст та ВНЗ України, загалом більше 100 робіт. Переможцями стали всього 12 студентів з Києва, Харкова, Львова та Сум. Студентка 4-го курсу кафедри маркетингу та управління інноваційною діяльністю Захарченко Дарія серед них і отримала диплом 2-го ступеня.
Ця перемога є особливо цінною, оскільки експерти оцінювали перш за все практичну значущість, оскільки у складі журі переважна більшість саме практиків.
Вітаємо нашу переможницю та її наукового керівника к.е.н., доц. Біловодську Олену Анатоліївну та бажаємо майбутніх звершень!