Міжнародний форум «Регіональні Голоси за Демократію»

10-го листопада у Києві відбувся Міжнародний форум “Regional Voices – Building Bridges for Democracy”, який організовано Інститутом міжнародної кооперації Німецької Асоціації Освіти Дорослих (DVV International). В цьому форумі прийняли участь викладачі СумДУ, які є членами громадської організації ГО «Рада молодих вчених», а саме: Петрушенко Ю.М., завідувач кафедри міжнародної економіки НІІ БТ «УАБС», Тарасенко С.В., доцент кафедри громадського здоров’я МедІнституту та Швіндіна Г.О., доцент кафедри управління ННІ ФЕМ.

Протягом дня відбулись презентації успішних проектів в галузі освіти дорослих та розвитку громадянського суспільства, при цьому проекти були представлені членами громадських організацій з різних областей України, а грантодавцем виступила DVV International. Одним із спікерів став і наш колега, Петрушенко Ю.М., який представив заходи Центру освіти для дорослих. В ході форуму виступили з доповідями професори із Німеччини, Д-р Ральф Еглер та Професор, д-р Клаус-Пітер Хуффер, які представили свій погляд на розвиток та розбудову громадського суспільства з огляду на досвід та досягнення Німеччини. Спілкування було цікавим та натхненним для всіх учасників форуму, атмосфера доброзичливості сприяла виопрацюванню спільних ідей для міні-проектів та тренінгів.
Проект реалізовано за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Більше про Центр освіти для дорослих