Візит професора Медані Прасада Бхандарі до Сумського державного університету

Із 12 по 18 грудня в рамках поїздки із США до України до Сумського державного університету завітав професор Медані Прасад Бхандарі, доктор філософії. Професор Медані Прасад Бхандарі працював професором психології міждисциплінарного факультету природних наук Ресурсознавства та навколишнього середовища та досліджень сталого розвитку в Університеті Акамаї, Гаваї, США. За своє життя отримав декілька магістерських дипломів, так він є магістром з антропології (Університет Триб’юван, Непал), магістром з моніторингу та аналізу навколишнього середовища (ITC-Університет Твенте, Нідерланди), магістром сталого міжнародного розвитку (Університет Брандея, Массачусетс, США), магістром з соціології (Університет Сиракуз, штат Нью-Йорк, США). До наукової сфери інтересів професора Бхандарі належать: соціологічні теорії і практики; методи соціального та екологічного дослідження; соціальні та екологічні інновації; соціальна та екологічна політика; кліматичні зміни; міжнародне екологічне врядування; зелена економіка; сталий розвиток та оцінка економічного, соціального та екологічного впливу на суспільство та природу. Професор Бхандарі опублікував 4 книги та близько 50 наукових праць у міжнародних наукових журналах. В ході візиту професор Бхандарі познайомився із вченими ННІ ФЕМ імені Олега Балацького, зокрема із колегами кафедри фінансів і кредиту, де обговорив перспективи подальшої співпраці. Професор провів стратегічну сесію для співробітників різних кафедр ННІ ФЕМ ім. О. Балацького. Протягом візиту професор Бхандарі запропонував низку лекцій-дискусій для студентів, аспірантів та викладачів. Основними темами спілкування стали питання отримання освіти у США, особливості освітніх курсів та програм, рух за академічну доброчесність. В своїх лекціях професор розкрив останні тенденцій із глобалізації та сталого розвитку, при цьому підкреслив роль неурядових громадських організацій у світі, чому важливо думати глобально, а діяти локально. Для аспірантів, науковців та молодих вчених професор Бхандарі провів низку семінарів із написання академічних статей та із методів досліджень. Окремо для магістерської програми «Інвестиції, підприємництво та стартапи» професор Медані П. Бхандарі провів тренінг з Конфлікт менеджменту. Наприкінці візиту професор дав публічну відкриту лекцію для містян та всіх зацікавлених у сталому розвитку міста та громади.