Представник ННІ ФЕМ імені Олега Балацького взяв участь у круглому столі в м. Київ

14 грудня асистент кафедри управління, заступник директора з виховної роботи та гуманітарних питань Денис Смоленніков взяв участь у круглому столі «Як викладати корпоративну соціальну відповідальність та цілі сталого розвитку». Організатори заходу – Інститут вищої освіти Національної академії педагогічних наук України, Центр «Розвиток КСВ», Програма розвитку ООН в Україні. До участі в круглому столі зголосилось більше 60 викладачів та науковців з Києва та низки регіонів України.
В ході заходу були обговорені питання інтеграції КСВ в різні освітні програми, проблеми та виклики, з якими стикаються викладачі. Також відбулась презентація книги «Корпоративна соціальна відповідальність в конфліктні часи» та проведено майстер-клас «Колективна і персональна трансформація крізь призму Цілей сталого розвитку».
Учасники круглого столу отримали сертифікати та попередньо домовились про створення електронної бази даних наукових та навчально-методичних матеріалів для викладання КСВ.