Участь аспірантів та студентів у англомовному таборі «Splashed Diversity»

З першого по десяте грудня 2017 року представники України, Молдови, Латвії, Грузії, Греції та Італії проживали незвичайне життя, досліджуючи культуру різних країн, глибше розбираючись у поняттях толерантності, стереотипів, життєвих цінностей та дискримінації. Організатором став Центр Європейських Ініціатив.
Захід відбувся у Сумській області, а саме котедж-парку “Славна”, в якому прийняло участь більше ніж 30 учасників, серед яких аспірант кафедри управління Котенко Станіслав та магістранти кафедри маркетингу та УІД Захарченко Дарина та кафедри фінансів і кредиту Бойко Катерина. Цікаво проведені та емоційно забарвлені вечори у форматі “speed-dating”, представлення національної кухні, музики та танців нікого не залишили байдужими. Кожен вивчив декілька рухів із національних танців країн-учасників проекту. Не можна не згадати й про екскурсію в Театр юного глядача в Сумах та похід у бібліотеку з “живими книгами”, які відкрили для учасників проекту нові можливості та розповіли про своє емоційно забарвлене та незвичайне життя. 8-го грудня молоді та активні представники 6-ти країн виступили в Охтирській гімназії з виставами про важливі та актуальні питання у суспільстві: стереотипи, толерантність, життєві цінності та дискримінацію. Школярі не залишилися байдужими до піднятих тем та після виступу з цікавістю розмовляли з учасниками про важливі речі та мали змогу зробити фото на пам’ять. Можна впевнено сказати, що культурний обмін пройшов не марно. Кожен почерпнув для себе нові знання, знайшов друзів та однодумців, хтось почав мислити по-іншому та навіть відкрив «нового себе», а хтось вийшов із зони комфорту.