Стажування у Польщі

Протягом 14-20 січня 2018 р. викладачі кафедри фінансів і кредиту Абрамчук М., Гуменна Ю., Захаркін О., Тютюник І. пройшли підвищення кваліфікації у вигляді стажування в університеті в м. Бєльско-Бяла (Польща).

Викладачі взяли участь у роботі семінарів та круглих столів на яких обговорено фінансові аспекти економічного розвитку у контексті інтеграції до Європейського простору на прикладах Польщі та України. Досягнуто домовленостей щодо подальших спільних наукових досліджень в цьому напрямку. Також учасники стажування відвідали Ягеллонський університет у Кракові – один з найбільших в Польщі, та найстаріших в Європі де ознайомились з традиціями університету, особливостями навчального процесу та науковими напрацюваннями його викладачів.