Участь у І-й Зимовій школі Української асоціації дослідників освіти “Європейські індикатори якості освітніх досліджень”

З 28 січня по 2 лютого 2018 року старший викладач кафедри фінансів і кредиту, голова Ради з якості ННІ ФЕМ ім. О. Балацького Юлія Шкодкіна взяла участь у Зимовій школі для молодих дослідників “Європейські індикатори якості освітніх досліджень”.

Школа проводилась Українською асоціацією дослідників освіти у м.Трускавець та м. Дрогобич у межах проекту Еразмус+ Жан Моне «Європейська якість освітніх досліджень для розширення можливостей освітян в Україні» за підтримки Європейської комісії.За програмою заходу для учасників школи були проведені тренінги з питань якості вищої освіти, академічної доброчесності, стандартів академічного письма, емпіричних методів освітніх досліджень, рейтингування та автономії університетів, тощо. Також були розглянуті питання використання міжнародних наукометричних баз та баз даних міжнародних освітніх досліджень.Приємним сюрпризом для учасників школи була лекція президента Міжнародного фонду досліджень освітньої політики, професора Варшавського університету Тараса Фінікова, упродовж якої розглядались питання впровадження локальних систем управління якістю в українських університетах в контексті Закону України “Про вищу освіту – 2014”.За результатами Зимової школи учасники отримали сертифікати участі та матеріали презентацій, які зможуть використовувати для поширення отриманих під час тренінгів знань та досвіду серед своєї академічної спільноти.